LAJMI I FUNDIT:

Finalja e madhe – Vedati takohet me vajzat, befasohet nga Sinan Vllasaliu dhe fiton një pushim falas për në Dubai

Finalja e madhe – Vedati takohet me vajzat, befasohet nga Sinan Vllasaliu dhe fiton një pushim falas për në Dubai

Sonte në natën finale të Big Brother VIP Kosova iu bënë befasi të mëdha finalistëve të këtij edicioni.

Reklama

Pas Artanit, Mbresës, Xhulit e Stresit, surprizat nuk munguan as për aktorin Vedat Bajrami.

Artisti i njohur fillimisht u befasua me një video nga disa prej miqtë e tij, e pak pas kësaj në shtëpinë e famshme hynë dy vajzat e tij.

Sikurse të gjithë të tjerët, Bajrami u largua për pak çaste nga shtëpia me makinë luksoze deri në skenën e Klan Arenës.

Befasitë në natën finale nuk mungojnë as për Stresin - e takon të ëmën dhe e performon këngën e re "Kosovë - Shqipëri"
Lexo po ashtu Befasitë në natën finale nuk mungojnë as për Stresin - e takon të ëmën dhe e performon këngën e re "Kosovë - Shqipëri"

Kur hyri brenda në skenë po e priste këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu.

Ai filloi të interpretonte këngën e preferuar të aktorit, gjersa Vedati nisi të kërcente e ta shijonte muzikën.

Vedati gjithashtu fitoi një udhëtim falas për në Dubai bashkë me familjen. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori