LAJMI I FUNDIT:

Befasitë në natën finale nuk mungojnë as për Stresin – e takon të ëmën dhe e performon këngën e re “Kosovë – Shqipëri”

Befasitë në natën finale nuk mungojnë as për Stresin – e takon të ëmën dhe e performon këngën e re “Kosovë – Shqipëri”

Arkimed Lushaj – Stresi është ndër pesë finalistët e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai në natën e sotme finale ka pasur emocione të shumta duke qenë se iu bënë disa befasi.

Fillimisht, ai mori një mesazh nga miku i tij i ngushtë, Noizy, me të cilin u pajtua pas një kohe të gjatë.

Reperi nga Shqipëria më pas u largua nga shtëpia e famshme në një ambient tjetër.

Nata finale - Xhuli Nura merr mbështetje të madhe nga familja në Finlandë, vëllai ia bën dhuratë një unazë gjatë takimit emocionues në BBVK
Lexo po ashtu Nata finale - Xhuli Nura merr mbështetje të madhe nga familja në Finlandë, vëllai ia bën dhuratë një unazë gjatë takimit emocionues në BBVK

Ai arriti në Klan Arena, ku ka performuar këngën e tij të re “Kosovë Shqipëri’ para mijëra shikuesve.

Pas performancës emocionuese, artistit të njohur iu bë një surprizë nga e ëma, për të cilën ka folur mjaft shumë brenda.

Megjithatë, befasitë nuk mbaruan me kaq për reperin, meqë në skenë për të kishte ardhur edhe Flori Mumajesi.

Stresit gjithashtu iu plotësua dëshira për realizimin e një dokumentari nga Art Motion. /Telegrafi/ 

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori