LAJMI I FUNDIT:

Nata finale – Xhuli Nura merr mbështetje të madhe nga familja në Finlandë, vëllai ia bën dhuratë një unazë gjatë takimit emocionues në BBVK

Nata finale – Xhuli Nura merr mbështetje të madhe nga familja në Finlandë, vëllai ia bën dhuratë një unazë gjatë takimit emocionues në BBVK

Xhuli Nura është njëra nga banoret që ka arritur në finale të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Në finale sikurse të tjerëve konkurrentë, asaj iu bënë disa surpriza të mëdha dhe mjaft të bukura.

Të njëjtës fillimisht iu lëshua një klip, ku ishin e gjithë familja bashkë me Big Mamën duke treguar mbështetjen e tyre për Xhulin nga Finlanda.

E më pas, modelja nga Drenica u dërgua në një ambient krejtësisht tjetër, ku në mure ishin të ngjitura disa fotografi, kujtime të Nurës nga fëmijëria.

Mbresa interpreton këngën e re “Për ty” në finale - pas performancës surprizohet nga familja dhe merr ofertë si prezantuese
Lexo po ashtu Mbresa interpreton këngën e re “Për ty” në finale - pas performancës surprizohet nga familja dhe merr ofertë si prezantuese

Pas këtyre, atë po e priste ulur në një kolltuk vëllai i saj, Valoni, së cilës fillimisht ia bëri një dedikim emocional për atë që tregoi brenda.

Më tej, Xhuli gjithashtu mori dhuratë një unazë nga vëllai i saj, si një grua e fortë që i ka kaluar të gjitha sfidat.

Ajo po ashtu u tha se do të bëhet imazh i M&Sillosi për një periudhë njëvjeçare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori