LAJMI I FUNDIT:

Mbresa interpreton këngën e re “Për ty” në finale – pas performancës surprizohet nga familja dhe merr ofertë si prezantuese

Mbresa interpreton këngën e re “Për ty” në finale – pas performancës surprizohet nga familja dhe merr ofertë si prezantuese

Mbresa Hajrullahu është po ashtu njëra nga finalistet e Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka hyrë pak më vonë në shtëpinë më të famshme në Kosovë, por që ka dhuruar momente të bukura, debate e plot emocione.


Artistja e njohur gjatë qëndrimit në BBVK ka realizuar edhe një këngë të titulluar “Për ty”, të cilën e interpretoi në natën finale.

Bukuroshja bëri një performancë të mahnitshme dhe menjëherë pas kësaj u befasua nga familja, nga e ëma, dy motrat dhe nipi.

Si finalist - Artan Thaçi shpërblehet me një udhëtim në Bodrum, ndërsa befasohet edhe nga e ëma
Lexo po ashtu Si finalist - Artan Thaçi shpërblehet me një udhëtim në Bodrum, ndërsa befasohet edhe nga e ëma

Krahas kësaj, Mbresës iu bë edhe një ofertë që të bëhet prezantuese në Klan Kosova.

Ajo u shpreh se ndihet shumë e lumtur dhe se është tejet falënderuese për këtë eksperiencë.

Finalja e madhe do të jetë edhe pak orë, kurse njëri prej tyre do të fitojë 200 mijë euro. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/YouTube

Në trend Magazina

Më shumë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Adelina Ismaili emocionohet në emision, kur i ftuari i tregon se ia ka vënë vajzës emrin e saj

Magazina
'Vëllai i Madh' organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit - ftohen edhe ish-banorët

'Vëllai i Madh' organizon sonte festë në BBVA për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit - ftohen edhe ish-banorët

Magazina
Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Çun Lajçi: Në Pulmologji kur po vdisja nga Covidi, Sali Berisha po më ofronte transfer në Stamboll me shpenzimet e veta

Magazina
Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Ish-banorët futen në shtëpi, Ilnisa e befason Meritonin me tortë për ditëlindjen e 29-të

Magazina

"Më shumë hapem me Borën sesa me Donaldin" – Reagon Bora Zemani pas fjalëve të Romeos

Magazina
Kalo në kategori