LAJMI I FUNDIT:

Si finalist – Artan Thaçi shpërblehet me një udhëtim në Bodrum, ndërsa befasohet edhe nga e ëma

Si finalist – Artan Thaçi shpërblehet me një udhëtim në Bodrum, ndërsa befasohet edhe nga e ëma

Artan Thaçi është njëri nga pesë finalistët e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Në natën e sotme finale, ai është shpërblyer nga AS Travel me një udhëtim në Bodrum.

Veç kësaj, ai u largua për pak minuta nga shtëpia e famshme pasi i ishte përgatitur një surprizë.

Teksa u largua me një makinë luksoze, aktori arriti në vendin e befasisë, ku po e priste e ëma.

Getinjo: Big Brother, eksperienca më e mirë e jetës sime
Lexo po ashtu Getinjo: Big Brother, eksperienca më e mirë e jetës sime

Artani u shfaq i emocionuar dhe njëherësh i lumtur meqë e takoi nënën e tij pas 100 ditësh.

Të njëjtit iu shfaq në ekran po ashtu edhe një video, me anë të të cilës mori mesazhe të ëmbla nga anëtarët e tjerë të familjes.

Finalja e madhe do të zgjasë për disa orë dhe do ketë edhe shumë befasi të tjera. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Modelja braziliane ndërron jetë në moshën 40 vjeçare pas disa komplikimeve gjatë një operacioni estetik

Magazina
Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Kim Kardashian lë të dyshohet se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Pete Davidson

Magazina
Kalo në kategori