LAJMI I FUNDIT:

Mariza Ikonomi ‘zbulon’ fituesen e ‘Kënga Magjike’

Mariza Ikonomi ‘zbulon’ fituesen e ‘Kënga Magjike’
Reklama

Jemi në prag të finales të një prej festivaleve më të rëndësishme në Shqipëri, “Këngës Magjike” dhe diskutimet për fituesin janë në pikën e tyre më të nxehtë.

Gjatë këtyre javëve, janë prezantuar dhjetëra këngë konkurruese në “E diela Shqiptare”, artistë të famshëm dhe materiale të suksesshme dhe kjo lë pak vend për supozime mbi atë që mund të ngrejë kupën e këtij festivali.


Sidoqoftë, Mariza Ikonomi nuk ka nguruar të “zbulojë” se sipas saj, kush do të jetë fituesi i këtij viti “Arilena kam parë që ka shumë shikues, po ashtu dhe Rozana Radi. Flaka Krelani po ashtu, por mund ta fitojë edhe Tuna”, ka thënë Ikonomi gjatë një interviste.

Megjithatë, kurrë mos thuaj kurrë dhe votimi i artistëve në “Kënga Magjike” ka sjellë gjithmonë surpriza. /revistaclass/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori