LAJMI I FUNDIT:

Mariza Ikonomi shijon pushimet luksoze në Barbuda, shfaq linjat trupore në pozat me bikini

Mariza Ikonomi shijon pushimet luksoze në Barbuda, shfaq linjat trupore në pozat me bikini
Foto: Mariza Ikonomi/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, i ka dhënë së fundmi vetes disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka zgjedhur ishullin Saint John të Barbudas për të shijuar plazhin dhe motin e ngrohtë që po mbizotëron në këtë vend.


View this post on Instagram

Tomorrow is just a song away…

A post shared by Albanian /singer / songwriter (@ikonomimariza) on Jan 4, 2019 at 8:33am PST

Mariza është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është thuajse çdo ditë aktive.

Së fundmi, këngëtarja publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi, duke treguar çaste e ëmbla që po shijon atje.

Në një prej fotografive, Ikonomi shfaqet mjaft atraktive duke vënë në pah linjat e saj trupore veshur me bikini.

Ajo duket mjaft në formë të mirë, ndërsa komplimentohet në masë të madhe nga fansat në hapësirën për komente.

Mariza përndryshe është e njohur për këngët me vlera dhe zërin e saj të veçantë, ndërsa vazhdon gjithmonë që të jetë produktive në muzikë. /Telegrafi/