0Shares

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca vazhdon të jetë në fokusin e mediave, dhe kryesisht përflitet për jetën e saj private.

Së fundmi, në rrjetet sociale është aluduar për një shtatzëni të mundshme të saj, dyshim i cili erdhi nga një fotografi e Marinës në Instagram, ku shfaqej gjatë vizitës në një klinikë, dhe barku i saj dukej paksa i fryrë.

Ne kliniken @grand_dental_hospital #thebest

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Mar 17, 2017 at 11:57am PDT

Por, në fakt fajtor për këtë gjë duhet të ketë qenë efekti i veshjes, i cili ka bërë që Marina të duket më e shëndoshë.

Nëse vërejmë me vëmendje në fotografitë e fundit, shohim se bukuroshja Vjollca është formë të shkëlqyer, dhe nuk ka shtuar peshë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Përndryshe, tash e një kohë ajo bashkëjeton në Tiranë me të fejuarin e saj, reperin Getoar Selimi, dhe kanë një jetë të lumtur së bashku. /Telegrafi/

Behuni pjese e nismes #tijenjeluledielli

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Mar 13, 2017 at 4:32am PDT

🕯

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Mar 14, 2017 at 12:59pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)