LAJMI I FUNDIT:

Marigona publikon imazhe me Robin Krasniqin nga çastet e triumfit në meçin e fundit

Marigona publikon imazhe me Robin Krasniqin nga çastet e triumfit në meçin e fundit
(Foto: Instagram/officialmarigonakrasniqi)

Në fundjavën që lamë pas, Robin Krasniqi u rikthye në ring dhe arriti fitoren e radhës në boks. Boksieri nga Kosova është përballur me rusin me pasaportë belge, Timur Nikarkhoev.

Meçi spektakolar u zhvillua në pesë raunde, pasi kundërshtari i tij u dorëzua dhe nuk ishte në gjendje për ta vazhduar luftën.


Në publik nuk mund të mungonte bashkëshortja e tij, Marigona Krasniqi, e cila e ka mbështetur gjatë këtij suksesi dhe e ka uruar edhe në ring pas triumfit.

View this post on Instagram

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

Bukuroshja ka shpërndarë video dhe fotografi nga momenti i përqafimit të bashkëshortit pas fitores së arritur.

Robin Krasniqi rikthehet në ring me fitore spektakolare, mposht rusin Timur Nikarkhoev
Lexo po ashtu Robin Krasniqi rikthehet në ring me fitore spektakolare, mposht rusin Timur Nikarkhoev
(Foto: Instagram/officialmarigonakrasniqi)

Çifti i njohur shqiptar, të cilët kanë qenë mjaft shumë në qendër të vëmendjes gjatë vitit të kaluar, kurorëzuan me martesë lidhjen e tyre në vitin 2022.

Boksieri shqiptar dhe modelja e famshme u fejuan në fillim të vitit të kaluar, gjersa asokohe njoftuan se po bëheshin prindër. Ata e zyrtarizuan martesën e tyre në Gjermani gjatë muajit mars, mirëpo kishin paralajmëruar se do të bënin edhe një dasmë.

(Foto: Instagram/officialmarigonakrasniqi)

Çifti zgjodhi datën 9 maj 2022 për dasmën e tyre në Kosovë, ku të ftuar kanë qenë personalitete të njohura shqiptare.

View this post on Instagram

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

Robin dhe Marigona Krasniqi u bënë prindër për herë të parë në shtatorin e kaluar, kur pritën në jetë një djalë që e pagëzuan me emrin Meyson. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/officialmarigonakrasniqi)

(Foto: Instagram/officialmarigonakrasniqi)

View this post on Instagram

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori