Manchester Unitedi barazoi me rezultat 1-1 kundër Wolverhampton Wanderers në Old Trafford.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Fred në minutën e 18-të pas asistimit nga Paul Pogba.

Ndërsa për Wolves shënoi portugezi Joao Moutinho në miutën e 53-të.

Më i miri për Djajtë e Kuq ishte shënoi Fred, por me notë të lartë u vlerësuan edhe Pogba, David De Gea dhe Alexis Sanchez.

Te Wolverhamptoni më i miri ishte Moutinho, ndërsa notë të lartë kanë edhe Raul Jimenez, Ryan Bennett dhe Mat Doherty.

Me paraqitjen e tij dëshpëroi Romelu Lukaku, kurse te mysafirët Diogo Jota.

Më poshtë keni notat e lojtarëve të të dy skuadrave:

Man Utd:

Wolves: