LAJMI I FUNDIT:

“Man in Black” po ripërpunohet, publikohet traileri i filmit të ri “Men in Black: International”

“Man in Black” po ripërpunohet, publikohet traileri i filmit të ri “Men in Black: International”

Sony Pictures publikoi trailerin e parë për filmin e zhanrit aksion, “Men in Black: International”.

Në fakt, bëhet fjalë për ripërpunimin e filmit të famshëm “Man in Black”, i cili tuboi shumë aktorë të njohur hollivudian.

Në mënyrë të veçantë, filmi ka bërë bashkë regjisorin F. Gary Gray me aktorët, Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Liam Neeson, Rebecca Ferguson e Emma Thompson.

Videoja e shkurtër zbulon se si Thompson interpreton agjenti M, i cili është fillestar në radhët e një agjencie sekrete.

Ashtu si Will Smith në filmin e parë, ajo portretizohet një realitet në të cilin jetojnë jashtëtokësorët dhe njerëzit që jetojnë në Tokë, vetëm të maskuar me mjeshtëri.

Hemsworth interpreton agjentin më të mirë, të cilin e ka agjencia. Ai është Agjenti H dhe njëkohësisht partneri i ri i agjentit M. Liam Neeson do të luajë në rolin e Shefit të Zyrës së Agjencisë së Londrës.

Vlen të theksohet se skenari është shkruar nga Art Marcum dhe Matt Holloway.

Premiera e “Men in Black: International” është planifikuar të jepet më 14 qershor 2019 në Shtetet e Bashkuara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Magazina
Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Magazina
Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Magazina
Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Magazina
Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të

Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të "Primark"

Magazina
Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Magazina
Kalo në kategori