LAJMI I FUNDIT:

Malisheva për këndellje, Llapi për fitoren e radhës – formacionet zyrtare

Malisheva për këndellje, Llapi për fitoren e radhës – formacionet zyrtare
Reklama

Malisheva dhe Llapi do të përballen në kuadër të xhiros së shtatë në Albi Mall Superligë.

Kjo përballje do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, për faktin se stadiumi ‘Liman Gegaj’ është në rinovim dhe Malisheva po luan jashtë shtëpisë së tyre.


Vendasit kërkojnë këndelljen pas dy disfatave të radhës dhe synojnë të rikthehen te rezultatet pozitve.

Në anën tjetër lideri aktual Llapi synon që të vazhdojnë serinë e fitoreve.

Formacionet zyrtare:

Malisheva: Gashi, Pira, Kryeziu, Lichina, Oshafi, Vitija, Brruti, Mustafa, Hazrollaj, Hoti, Nyavedji

Llapi: Avdyli, Selimi, Jashari, Bekteshi, Vokrri, Blakcorri, Krasniqi, Ramadani, Namani, Cobian, Hyseni.

/Telegrafi/ 

Në trend Sport

Më shumë
Ekskluzive: Drita vendos për trajnerin e ri, prezantimi në 24 orët e ardhshme

Ekskluzive: Drita vendos për trajnerin e ri, prezantimi në 24 orët e ardhshme

Romak Zeqiri
Lionel Messi 'iu lut Guardiolës që ta transferonte atë te Man City' në mesazhet e rrjedhura nga WhatsApp

Lionel Messi 'iu lut Guardiolës që ta transferonte atë te Man City' në mesazhet e rrjedhura nga WhatsApp

Premier League
Luis  Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Luis Enrique zbulon emrin e lojtarit më me ndikim në botë, nuk është Messi apo Mbappe

Ndërkombëtare
Arsenali lidhet me një lëvizje shokuese për Kylian Mbappen

Arsenali lidhet me një lëvizje shokuese për Kylian Mbappen

Premier League
Çfarë i duhet Man United për të siguruar kualifikimin tutje, pas barazimit me Galatasaray?

Çfarë i duhet Man United për të siguruar kualifikimin tutje, pas barazimit me Galatasaray?

Liga e Kampionëve
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Kalo në kategori