LAJMI I FUNDIT:

Maicon: Ndeshje speciale ndaj Interit

Maicon: Ndeshje speciale ndaj Interit

Mbrojtësi i Romës, Maicon, thotë se ndeshja ndaj Interit do të jetë speciale për të.

Braziliani kaloi gjashtë sezone te Nerazzurët ku fitoi secilin trofe të mundshëm dhe tash thotë se është ndjenjë e veçantë përballja me zikaltrit.

“Ndeshja ndaj Interit definitivisht është speciale për shkak të të kaluarës time me Nerazzurët”.


“Eshtë ndeshje e vështirë dhe në të njëjtën kohë shumë e rëndësishme. Ne jemi afër në tabelë, dhe tri pikët mund të na japin hapësirën e madhe”.

“Ata kanë lojtarë të mëdhenj. Ne po përgatitemi mirë për këtë duel, kështu që duhet të jemi edhe të fokusuar një qind për qind”, potencoi Maicon. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli - shpreson t'i bashkohet gjigantit evropian

Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli - shpreson t'i bashkohet gjigantit evropian

Serie A
Plani që Enzo Maresca ka hartuar për yllin e Chelseat i bindi drejtuesit e klubit ta punësojnë atë

Plani që Enzo Maresca ka hartuar për yllin e Chelseat i bindi drejtuesit e klubit ta punësojnë atë

Premier League
Ancelotti ka rrëfyer historinë e pabesueshme kur u përpoq ta linte Zidanen jashtë autobusit të ekipit për shkak të vonesës

Ancelotti ka rrëfyer historinë e pabesueshme kur u përpoq ta linte Zidanen jashtë autobusit të ekipit për shkak të vonesës

Serie A
Eskalon situata te Kameruni: Samuel Eto'o përplaset me trajnerin Brys

Eskalon situata te Kameruni: Samuel Eto'o përplaset me trajnerin Brys

Përfaqësuesja e Kosovës
“Gjithçka mund të ndodhë”, ylli i Real Madridit lë të hapur mundësinë e largimit

“Gjithçka mund të ndodhë”, ylli i Real Madridit lë të hapur mundësinë e largimit

La Liga
Ekskluzive: Nazmi Gripshi i lirë nga 30 qershori, vërshohet nga ofertat si nga vendi ashtu edhe nga Evropa

Ekskluzive: Nazmi Gripshi i lirë nga 30 qershori, vërshohet nga ofertat si nga vendi ashtu edhe nga Evropa

Superliga
Kalo në kategori