Dy këngëtarët mjaft të dashur për publikun, Labinot Tahiri dhe Shkurte Gashi, kanë ardhur me një duet muzikor.

“A ma fal tradhtinë” është titulli i këngës që vjen me një interpretim të mrekullueshëm nga dy interpretuesit e mirënjohur.

Kreshnik Avdiu qëndron prapa kësaj kënge, duke qenë se e ka bërë muzikën dhe ka shkruar tekstin.

Projekti është realizuar në kuadër të produksionit Ximi që e ka bërë edhe xhirimin e videos, derisa Arti Rec e ka bërë orkestrimin.

Shkurte Gashi së fundmi erdhi me një bashkëpunim me Burakun të titulluar “Malli”, derisa Labi e kishte publikuar këngën “Dashnia e jetës”. /Telegrafi/

Reklama