LAJMI I FUNDIT:

Lumi B bashkon forcat me Blunt dhe Real për të lansuar këngën verore “Benzo”

Lumi B bashkon forcat me Blunt dhe Real për të lansuar këngën verore “Benzo”

Lumi B bashkoi forcat me Blunt dhe Real për të sjellë këngën verore, “Benzo”.

Kënga me një frymë ritmike dhe të freskët mund të kap vëmendjen e të gjithëve në këtë sezon vere.

Me një video-klip me plot ngjyra, kjo këngë me melodinë e saj tërheqëse është gjithçka që i duhet njerëzve për të dëgjuar në këtë periudhë të vitit.


Kënga e tyre u kompozua nga Big Boss Beats dhe nga Florent Boshnjaku.

Ky nuk është bashkëpunimi i vetëm i artistëve të estradës tonë.

Këtë sezon vere, bashkëpunime të shumta pati mes artistëve të njohur të industrisë muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Beatrix Ramosaj shkëlqen në bikini: Një pamje joshëse dhe fantastike

Magazina
Ka kushtuar mbi 600 milionë dollarë - dasma e shumëpërfolur e djalit të miliarderit indian ku të ftuar janë shumë VIP

Ka kushtuar mbi 600 milionë dollarë - dasma e shumëpërfolur e djalit të miliarderit indian ku të ftuar janë shumë VIP

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Selena Gomez dhe Benny Blanco zbulojnë shumë detaje nga lidhja e tyre, përmes një kuizi në TikTok

Selena Gomez dhe Benny Blanco zbulojnë shumë detaje nga lidhja e tyre, përmes një kuizi në TikTok

Magazina
Kalo në kategori