LAJMI I FUNDIT:

Luizi pranon se e ka ende tatuazh emrin e ish të dashurës: Nuk e kam fshirë sepse nuk jam penduar

Luizi pranon se e ka ende tatuazh emrin e ish të dashurës: Nuk e kam fshirë sepse nuk jam penduar

Një lojën e re është zhvilluar mes banorëve të Big Brother VIP Albania, të cilët u janë përgjigjur disa pyetjeve nga jeta personale.

Ata zhvilluan lojën “E kam bërë, se kam bërë” duke rrëfyer detaje interesante dhe të padëgjuara më parë nga jeta e tyre.


Në njërën prej tyre ata u pyeten nëse “kanë bërë tatuazh emrin e partnerit/es dhe janë penduar”, ishte përgjigja e Luizit ajo që ka tërhequr vëmendjen.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Këngëtari u shpreh se ai ka tatuazh në krah emrin e ish-partneres të cilin nuk e ka fshirë dhe as penduar për këtë.

Të ndarë nga "burgu", Kiara dhe Luizi gjejnë mënyrë për t'i shprehur dashurinë njëri-tjetrit
Lexo po ashtu Të ndarë nga "burgu", Kiara dhe Luizi gjejnë mënyrë për t'i shprehur dashurinë njëri-tjetrit

“E kam por nuk jam penduar, nuk e kam  fshirë”, ka thënë Luizi.

Kujtojmë që Luizi, Olta, Kristi dhe Armaldo po qëndrojnë në një dhomë të ndarë nga pjesa tjetër e banorëve.

Të katër u dënuan për shkak se folën hapur për nominimet, që konsiderohet si thyerje e rregullave kryesore të BBVA. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori