LAJMI I FUNDIT:

Luizi mban koncertin e parë pas fitores, paralajmëron bashkëpunim me Noizyn

Luizi mban koncertin e parë pas fitores, paralajmëron bashkëpunim me Noizyn
Luiz Ejlli dhe Noizy (Foto: Instagram)

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, këngëtari Luiz Ejlli mbajti koncertin e parë dhe të shumë pritur nga fansat e tij pas daljes nga Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Në krah të tij performoi edhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy, i cili gjithashtu ishte i ftuar në të njëjtën diskotekë.

E teksa dhuruan atmosferë për publikun, dyshja njëherësh paralajmëruar para turmës së fansave edhe një bashkëpunim.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Fillimisht Noizy tha se është plan një këngë, pastaj dy dhe më pas pyeti publikun: “Po sikur të bëjmë një album?”.

Mes ovacioneve të shumta, ai tha se përtej shakave, Luiz sapo të marrë veten do ta fusë në studio dhe nuk do ta lejojë që të dalë për një muaj prej aty.

Kështu, reperi la të kuptohet se fituesi i Big Brother VIP Albania 2 mund t’i bashkohet label-it OTR së shpejti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori