Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, mbetet ndër më me stil nga të famshmit shqiptar.

Ajo përpos prurjeve muzikore është e angazhuar edhe në projekte televizive, për të cilat pëlqehet mjaft shumë.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka tërhequr vëmendjen e 1.8 milionë ndjekësve.

View this post on Instagram

Kuq apo Blu? 🔴🔵

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on Sep 26, 2020 at 10:27am PDT

Kjo për shkak të paraqitjes së saj ekstravagante, teksa shihej e veshur me një fustan të ngushtë e të kuq.

Veshja i ka mundësuar asaj që të vë në pah linjat trupore dhe të pasmet, të cilat i ka formësuar përmes ushtrimeve të shumta.

View this post on Instagram

Who run this motha?

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on Sep 26, 2020 at 8:39am PDT

Edhe kësaj radhe flokët dhe makijazhi kane qenë të rregulluara nga profesionist, me të cilët ajo punon.

Vlen të përmendet se gjithë kjo përkujdesje e paraqitjes ka qenë për shkak të fillimit të emisionit të saj “Shiko Kush Luan”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

CFARE KA SONTE ???❣️

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on Sep 26, 2020 at 3:07am PDT