LAJMI I FUNDIT:

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje
(Foto: Instagram/luanavjollca)

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar.

Reklama

Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse trupore, ndërsa imazhet tërheqëse nuk e lënë askënd indiferent.

Ajo ndiqet nga më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saj nga jeta personale dhe profesionale.

(Foto: Instagram/luanavjollca)

Derisa është duke i shijuar pushimet, Luana vazhdon të jetë aktive me publikimin e fotografive në rrjetet sociale.

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia
Lexo po ashtu Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Prezantuesja dhe këngëtarja është shfaqur me bikini të gjelbra në një plazh duke treguar hiret e saja. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/luanavjollca)