LAJMI I FUNDIT:

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia
Foto: Screenshot/Instagram

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa ditësh po qëndron në Australi.

Reklama

Kjo për shkak të projekteve të reja, për të cilat po punon që një kohë të gjatë.

Sidoqoftë, bukuroshja bionde nuk mungon as me imazhe e video atraktive në rrjete sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

E së fundmi ka shpërndarë disa të tilla ku shfaqet në një makinë luksoze e me kostum shumëngjyrësh.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Dukjen e ka kompletuar me një palë atlete të markës Channel, syze dielli si dhe aksesorë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Jeto pranë diellit, kërce pranë hënës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

E njëjta përndryshe pritet që së shpejti të nisë me programin e famshëm “Love Island”, i cili po vjen për herë të parë në Shqipëri. /Telegrafi/