LAJMI I FUNDIT:

Loredana: Don Shan Zefi, axha im më ka mësuar të jemi gjithmonë në rrugën e Zotit

Loredana: Don Shan Zefi, axha im më ka mësuar të jemi gjithmonë në rrugën e Zotit

Loredana Zefi ishte ndër emrat më të përfolur të shoubizit shqiptar duke sjell këngë të reja muzikore.

Reklama

Bukuroshja ka zbuluar përmes llogarisë personale në Instagram se xhaxhai i saj është Don Shan Zefi, Kancelar Ipeshkvor i Kishës Katolike të Kosovës.

“Don Shan Zefi dhe axha im! I cili na ka mësuar të jemi gjithmonë në rrugën e Zotit dhe që na mbush gjithmonë zemrën plot me dashuri!”, ka pohuar ajo.

Don Shan Zefi është vëllai i babait të Loredanës, i cili ndërroi jetë vetëm para pak ditëve.

Funerali i babit të këngëtares u bë gjatë ditës së djeshme, ku Loredana shprehu dhembjen e saj.

“Faleminderit baba. Jemi 10 vëllezër e motra, dhe kemi nënën më të mirë. Ne sot qëndruam te varri yt për të të dhënë lamtumirën. Mos e harro një gjë: Nuk më intereson asgjë para familjes dhe kjo është ajo që unë do të bëj.”

Ndryshe, muajin e kaluar Loredana u akuzua për zhvatje dhe kërcënim të një shtetase zvicerane, por të cilën gjë e ka hedhur poshtë biondina. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori