LAJMI I FUNDIT:

Lojtari që luan te Kosova U21, Dion Berisha, nënshkruan me Bayern Munich II

Lojtari që luan te Kosova U21, Dion Berisha, nënshkruan me Bayern Munich II

Dion Berisha do të paraqitet për ekipin e dytë të Bayern MunIche sezonin e ardhshëm.

Reklama

Futbollisti i Shpresave të Kosovës të enjten është prezantuar me fanellën e gjigantit gjerman.

Ai ka kaluar te Bayern Munich nga ekipi i dytë i skuadrës tjetër gjermane, Augsburg.

Sulmuesi i krahut për Kosovën U-21 ka shënuar një gol në tri ndeshje prej vitit 2021.

20-vjeçari ka luajtur edhe për U17 dhe U16 e Kosovës.

Ai llogaritet si një nga talentet më të mëdha që ka Kosova në grupin e shpresave. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Serie A
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Kalo në kategori