LAJMI I FUNDIT:

Lojtarët më të dobët një sezonal në Ligën Premier (Foto)

Lojtarët më të dobët një sezonal në Ligën Premier (Foto)

Të ambientohesh me lojën e Ligës Premier nuk është aspak lehtë dhe nuk do të jetë asnjëherë.

Pjesë e kësaj lige në 23 sezonet e fundit kanë qenë disa nga lojtarët më cilësor në botën e futbollit, por nuk kanë munguar edhe ata të cilët dështuan totalisht në sezonin e tyre të parë.


Më poshtë keni 11 lojtarët të cilët dështuan dhe u larguan pas një sezoni në Ligën  Premier. /Telegrafi/

Helder Postiga (Tottenham)

Postiga

Mateja Kezman (Chelsea)

1122681

Stephane Guivarc’h (Newcastle)

FRANCE'S GUIVARC'H SHOOTS THROUGH ITALY'S BERGOMI AND CANNAVARO.

Iago Aspas (Liverpool)

Liverpool’s Liabilities: Four players Brendan Rodgers should offload this summer

Maicon (Man City)

Maicon

Savio Nsereko (West Ham)

 Nsereko

Per Kroldrup (Everton)

Kroldrup

Andreas Cornelius (Cardiff City)

Cornelius

Massimo Taibi (Manchester United)

Taibi

Ibrahima Bakayoko (Everton)

Bakayoko

Kostas Mitroglou (Fulham)

Mitroglou

Në trend Sport

Më shumë
Mbrojtësi i Interit humb pjesëmarrjen në Euro 2024, Spalletti nuk humb kohë dhe fton një tjetër lojtar

Mbrojtësi i Interit humb pjesëmarrjen në Euro 2024, Spalletti nuk humb kohë dhe fton një tjetër lojtar

Përfaqësueset
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

La Liga
Ylli i Man City i vetofrohet Barcelonës

Ylli i Man City i vetofrohet Barcelonës

La Liga
Si do ta ndalë mbrojtja e Kosovës një sulmues si Haaland - përzgjedhësi Franco Foda jep komentin e tij

Si do ta ndalë mbrojtja e Kosovës një sulmues si Haaland - përzgjedhësi Franco Foda jep komentin e tij

Përfaqësuesja e Kosovës
Shefi i Dortmundit me deklaratë bombastike: Reali ka paguar më shumë se 103 milionë euro për Bellingham

Shefi i Dortmundit me deklaratë bombastike: Reali ka paguar më shumë se 103 milionë euro për Bellingham

La Liga
Casemiro do të largohet nga Man Utd, këto janë tre klubet që janë vënë pas brazilianit

Casemiro do të largohet nga Man Utd, këto janë tre klubet që janë vënë pas brazilianit

Premier League
Kalo në kategori