Rep-artisti i njohur, Lluni, për një kohë të shkurtër ka arritur të bëhet ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare.

Si rrjedhojë e veçantisë së teksteve dhe interpretimit të shkëlqyer të këngëve, ai tashmë numëron mijëra fansa të cilët e mbështesin.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Lluni ka bërë të ditur se së shpejti do të lansojë projektin e ri muzikor.

“Dopsir” titullohet kënga, për të cilën nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme apo caktim date për lansim.

Blleki, Lluni, Semiatomatik dhe Erno publikojnë këngën “Fire” Blleki, Lluni, Semiatomatik dhe Erno publikojnë këngën “Fire”

Në imazhin e ndarë me fansat ai shihet me një xhaketë me ngjyrë portokalli, teksa qëndron para një makine luksoze.

View this post on Instagram

#FrescoBarz 🐐🌶

A post shared by FrescoBars 🌶💸 (@lluni96) on Aug 19, 2020 at 4:38pm PDT

Vlen të përmendet se “Fire” është hiti i tij i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Blleki, Semiautomatik dhe Erno. /Telegrafi/