Ata janë gjenerata më e re e grupit ‘Pint’, që për një kohë të shkurtër kanë arritur të jenë pjesë e estradës shqiptare.

Bëhet fjalë për rep-artistët, Blleki, Lluni, Semiautomatik dhe Erno të cilët së fundmi janë bashkuar për të mahnitur fansat e tyre.

“Fire” titullohet kënga e katërshes, për të cilën është përkujdesur producenti K-Master, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë artistët.

Klipi i realizuar kryesisht gjatë natës, reperët janë shfaqur para makinave të shtrenjta, për të cilën është përkujdesur Andi Dautaj dhe PINT.

Që në minutat e parë të publikimit, projekti ka filluar të pëlqehet në masë të madhe nga admiruesit e muzikës së tyre. /Telegrafi/