LAJMI I FUNDIT:

“Llukmani” me Interin kundër “gjakovarit” me Realin në “Play Station” – Kush mendoni se ka triumfuar?

“Llukmani” me Interin kundër “gjakovarit” me Realin në “Play Station” – Kush mendoni se ka triumfuar?

Ata janë dy prej aktorëve më të dashur të estradës sonë filmike dhe kanë shumë fansa anembanë trojeve shqiptare.

Reklama

Bëhet fjalë për Edi Kastratin dhe Ernest Zymberin, të cilët kanë bërë për vete shumë shikues.

Dyshja pos që i shohim çdo javë në hit serialin shqiptar, “O Sa Mirë” me rolet e Llukmanit dhe Arbnorit.

Por, pos jetës prej aktorit ata kanë edhe një jetë private, të cilën e ruajnë me xhelozi të madhe.

Së fundi, ishin mysafirë të emisionit sportiv Sports Show, ku luajtën edhe një ndeshje futbolli në video-lojën “Play Station”.

Gjersa “gjakovari” kishte zgjedhur skuadrën e Real Madridit, “preshevari” dihet botërisht se është fans i flakët i ekipit të Interit.

Se kush ka dal fitues në fund të takimit, mund ta mësoni duke e shikuar videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Magazina
Kalo në kategori