LAJMI I FUNDIT:

Lista me lojtarët që Newcastle synon t’i transferojë – në mesin e tyre edhe top yje

Lista me lojtarët që Newcastle synon t’i transferojë – në mesin e tyre edhe top yje

Newcastle United është kthyer dje në skuadrën më të pasur në botë, pasi sauditët morën drejtimin e skuadrës.

Reklama

Pronarët e klubit anglez kanë lënë në hije ata të PSG, Man City e Leipzig, duke e bërë skuadrën angleze më të pasurën në botën e futbollit.

Në merkato, Newcastle pritet të ketë deri në 200 milionë euro në dispozicion për transferime. Por, kë do ta transferojnë ata?

Mbappe u përgjigj në mënyrë qesharake pasi Antoine Griezmann e transferoi atë për Newcastlen në ‘Football Manager’
Lexo po ashtu Mbappe u përgjigj në mënyrë qesharake pasi Antoine Griezmann e transferoi atë për Newcastlen në ‘Football Manager’

Disa emra të mëdhenj janë në listën e dëshirave, sipas ‘Daily Telegraph’. Më poshtë mund të shikoni emrat e lojtarëve që lidhen me një kalim te klubi anglez në janar apo edhe në verën e vitit të ardhshëm:

Icardi, transferimi i parë i Newcastle United?
Lexo po ashtu Icardi, transferimi i parë i Newcastle United?

Jesse Lingard (Manchester United)

James Tarkowski (Burnley)

Aaron Ramsey (Juventus)

Ross Barkley (Chelsea)

Eric Bailly (Manchester United)

Mason Holgate (Everton)

Callum Hudson – Odoi (Chelsea)

Wilfried Zaha (Crystal Palace)

Kieran Trippier (Atletico Madrid)

Dwight McNeil (Burnley)

Ivan Toney (Brentford)

Anthony Martial (Manchester United)

David Brooks (Bournemouth)

Pascal Gross (Brighton)

Tariq Lamptey (Brighton)

Ryan Gravenberch (Ajax)

Marcelo (Real Madrid)

Luka Jovic (Real Madrid)

Samuel Umtiti (Barcelona)

Kylian Mbappe (PSG)

Harry Kane (Tottenham)

Sigurisht, jo të gjithë këta emra do të synohen në merkato, por janë në mesin e opsioneve për krerët e ri të Newcastle. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Serie A
Kalo në kategori