Lindsay Lohan ka në plan ta nisë këtë dekadë me një rikthim në Amerikë, në ekranin e madh dhe në muzikë.

Aktorja 33-vjeçare, e cila aktualisht është në Muscat, Oman, u bashkua me Andy Cohen dhe Anderson Cooper në një intervistë në mbrëmjen e Vitit të Ri, ndërsa flet më shumë për atë që kishte planifikuar në vitin e ardhshëm.

Kur u pyetën nëse ajo ka ndonjë plan për vitin 2020, Lohan tha: “Po, po bëj. Unë jam duke menaxhuar motrën time, kështu që dua të përqendrohem vërtet tek unë dhe gjithçka që mund të bëj në jetën time dhe të kthehem në Amerikë të filloj përsëri xhirimet, gjë që unë do të bëj diçka së shpejti në këtë vit të ri. Dhe, ju e dini, do rikthehem në jetën për të cilën kam punuar kaq shumë dhe duke e ndarë atë me familjen time dhe me ju”.

Lohan pritet të luajë në filmin “Among the Shadows”, i cili do shfaqet në kinema me 5 Mars, 2020.

Filmi shënon rolin e parë të Lohan në një film me metrazh që prej filmave “The Canyons” të vitit 2013, megjithëse aktualisht ajo ka mjaft përvojë në ekran.

Në shtator, Lohan publikoi këngën e saj të parë në 11 vjet. Projekti i titulluar “Xanax” u përhap në Instagramin e Lohan, por nuk u lëshua zyrtarisht.

Cohen e pyeti Lohan për gjurmët, duke i thënë asaj: “Unë jam gati për këtë regjistrim!”, për të cilën Lohan tha, “Andy, ju do e merrni atë pas Vitit të Ri”.

Ajo e shoqëroi intervistën e saj me një postim në Instagram ku shkruhej: “E ardhmja është e ndritshme! le të dhurojmë të gjithë dashuri, dritë dhe paqe”. /Telegrafi/