LAJMI I FUNDIT:

Linda Halimi tregon reagimin e saj kur një burrë i shkroi mesazh se do të linte gruan e fëmijët për të

Linda Halimi tregon reagimin e saj kur një burrë i shkroi mesazh se do të linte gruan e fëmijët për të
Foto: Linda Halimi/InstaStory

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Më së shumti nga të gjitha, ajo duket se preferon aplikacionin TikTok, që ka obsesionuar tashmë përdoruesit në mbarë botën.


Të shpeshta janë videot që Linda ndan me ndjekësit e saj, dhe të njëjtat nuk heziton që t’i shpërndajë edhe në platformat e tjera të rrjeteve sociale.

Si rrallë herë, Linda Halimi publikon video me bashkëshortin e saj
Lexo po ashtu Si rrallë herë, Linda Halimi publikon video me bashkëshortin e saj

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Ëndërroja” publikoi në Instagram një video satirike, ku tregonte kinse mënyrën se si do të vepronte pas një mesazhi të çuditshëm që ka marrë nga një fans.

Ajo shkroi se në DM të Instagramit, një person i kishte dërguar asaj një mesazh privat duke i thënë se do ishte në gjendje të linte gruan dhe fëmijët për të.

View this post on Instagram

A post shared by @linditaworld

Në videon satirike, Linda teksa shfaq trupin e saj të tonifikuar me bikini, ajo improvizon me shaka se si do t’i drejtohej personit në fjalë, pas adresimit të një kërkese të tillë qesharake.

Përndryshe, këngëtarja nga Vitia i ka të shpeshta paraqitjet provokuese përmes imazheve dhe videove në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by @linditaworld

View this post on Instagram

A post shared by @linditaworld

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme “Kujt i paske ngja”

Magazina
Egla tregon gjendjen shëndetësore pas rrëzimit nga shkallët në studion e Top Channel

Egla tregon gjendjen shëndetësore pas rrëzimit nga shkallët në studion e Top Channel

Magazina
Kalo në kategori