LAJMI I FUNDIT:

Si rrallë herë, Linda Halimi publikon video me bashkëshortin e saj

Si rrallë herë, Linda Halimi publikon video me bashkëshortin e saj
Foto: Linda Halimi/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Lidna Halimi, ka tash e sa vjet që është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Reklama

Ajo jeton atje larg Kosovës, me bashkëshortin e saj, reperin Big D, dhe vajzën e tyre, Kaimana.

Ndonëse është shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja nga Vitia i ka pasur shumë të pakta paraqitjet me bashkëshortin në rrjetet sociale.

Foto: Linda Halimi/Instagram

Megjithatë, së fundmi për festën e Shën Valentin si rrallë herë ajo publikoi një video me burrin e saj në Instagram.

Linda Halimi ekspozon linjat trupore në bikini të kuqe në një video provokuese për fansat për fundvit
Lexo po ashtu Linda Halimi ekspozon linjat trupore në bikini të kuqe në një video provokuese për fansat për fundvit

Këngëtarja e hitit “Të dua vërtet” dukej mjaft atraktive në video e veshur me një fustan të kuq, gjersa merr përqafim nga bashkëshorti i saj.

“Urime Shën Valentinin”, shkroi ajo në mbishkrimin e kësaj videoja, e cila ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by @linditaworld

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori