LAJMI I FUNDIT:

Linda Halimi shpërthen në lot, thotë se ndjen mall për vajzën

Linda Halimi shpërthen në lot, thotë se ndjen mall për vajzën
Foto: Screenshot/YouTube

Linda Halimi ka shfaqur së fundmi anën emocionale në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ajo është parë duke qarë, ndonëse për këtë kishte një arsye të fortë, duke thënë se ndjen mall për të bijën.

Këngëtarja nga Vitia është nënë e një vajze dhe thotë se kur hyri brenda nuk i tregoi të bijës.

Foto: Screenshot/YouTube

Për këtë, bukuroshja e njohur është ndjerë fajtore, teksa shtoi se nuk duhej ta gënjente.

Blerando e paralajmëron Mirdonin: Mos e shiko Lindën se del keq në spektakël
Lexo po ashtu Blerando e paralajmëron Mirdonin: Mos e shiko Lindën se del keq në spektakël

Atë e qetësuan dhe i thanë disa fjalë banoret e tjera të këtij reality shou, Alba e Santiana.

Foto: Screenshot/YouTube

Artistja vazhdoi të qante, por që shprehu tërë kohën, dëshirën për ta parë e takuar.

Linda ndryshe është e martuar prej vitesh me reperin amerikan, Big D. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori