Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

Një të tillë, Linda e ka sjell së fundmi për fansat e saj në rrjetin social Instagram, teksashfaqet duke pozuar me bikini të verdha e mbështetur tek muri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Duke vënë në pah linjat e saj atraktive trupore, Linda shkruan në mbishkrimin e fotografisë se është gati të vijë me diçka të re.

View this post on Instagram

I’m coming to get everything they said I couldn’t , but for now, let me bless ya timeline real quick💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼 You know @riousshotme Bikini by @peithofashion !!! #2019 #summer #music #artist #bodybuilding #fitness #fit #fitnessmotivation #woman #strong #singer #atl #atlanta #ootd #fitnessgirl #fitspo #weekend #neon #swimwear #swimsuit #bikini

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on Jun 22, 2019 at 8:16am PDT

“Unë jam duke ardhur për të marrë gjithçka që ata thanë se nuk mundem, por tani për tani, më lejoni të bekoj kohën tuaj të shumë shpejt”, ka shkruar këngëtarja Halimi në Instagram.

E njëjta po vazhdon t’i shijojë më së miri ditët si nënë, kjo pasi tash e sa muaj ajo ka sjell në jetë vajzën e saj të parë, Kaimana. /Telegrafi/