LAJMI I FUNDIT:

Liberta Spahiu shkëlqen në Instagram, shfaqet në formë tejet të mirë

Liberta Spahiu shkëlqen në Instagram, shfaqet në formë tejet të mirë

Liberta Spahiu, e njohur për karrierën e saj si moderatorja e emisionit të famshëm “Prive”, ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një seri fotografish të reja ku duket më në formë se kurrë.

Ylli televiziv ka pozuar në sytjena, duke shfaqur figurën e saj të tonifikuar.

Këto imazhe të fundit vijnë si një freskim në profilin e saj, të cilin e ndjek një audiencë e madhe dhe i sjellin një ndjenjë të kohës cilësore që Liberta po kalon për vete.

Foto: Liberta Spahiu/Instagram

Pas një periudhe të gjatë në rolin e moderatores së “Prive”, duket se ajo ka vendosur të marrë një hap mbrapa nga detyrat e moderimit për t’u fokusuar më shumë te vetja.

Pozat e zgjedhura për këto imazhe të fundit theksojnë linjat e saj dhe demonstron përkushtimin që Liberta ka ndaj mirëqenies dhe formës fizike.

Foto: Liberta Spahiu/Instagram

Komentet dhe pëlqimet në postimet e saj dëshmojnë se kjo ndërprerje nga ekranet nuk ka ndikuar në popullaritetin e saj.

Përkundrazi, Liberta vazhdon të mbetet një figurë e dashur dhe e ndjekur me interes nga publiku.

Ndërkohë, ndjekësit e saj janë të paduruar të shohin se çfarë ka në plan për të ardhmen. /Telegrafi/

Foto: Liberta Spahiu/Instagram
Foto: Liberta Spahiu/Instagram
Foto: Liberta Spahiu/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Rihanna zbulon se do të kishte më shumë fëmijë, ndërsa flet për zgjerimin e familjes së saj prej katër anëtarësh

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori