0Shares

Një fotografi e postuar në faqen e Liberta Spahiut në Instagram nuk ka dyshim se do të marrë shumë pëlqime.

Modelja e shndërruar në prezantuese, shfaqet me kostum larjeje në ujë.

Një pozë që do të marrë shumë pëlqime

Liberta Spahiu shfaqet elegante dhe e rrezikshme në programin festiv (Foto) Liberta Spahiu shfaqet elegante dhe e rrezikshme në programin festiv (Foto)

Pozimi i saj është nga prapa duke vënë në plan të parë edhe të pasmet.

Natyrisht se linjat e bukuroshes janë për t’u admiruar. /Telegrafi/

🔇

A photo posted by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on Jan 11, 2017 at 1:00pm PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)