0Shares

Këngëtarja atraktive, Jehona Lumi, ka publikuar projektni e ri.

Kënga titullohet “Largësia” dhe ka ritëm veror, kurse klipi ka karakteristika të veçanta verore.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Jehona Lumi është performuese “live” dhe ka qenë performuese në fazat finale të The Voice of Albania.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)