LAJMI I FUNDIT:

Lamtumira e fundit e Daniel Craig nga James Bondi

Lamtumira e fundit e Daniel Craig nga James Bondi
(Foto: Getty Images/Guliver/Instagram/007)

Daniel Craig i ka thënë lamtumirë James Bondit për të fundit herë, pasi kanë përfunduar xhirimet e filmit të ri për agjentin sekret, “No Time To Die”.

Reklama

Në njërën prej fotografive të publikuara në faqen zyrtare të ‘007’ në Instagram, aktori ka pozuar përkrah regjisorit Cary Fukunaga.

Fotografitë që duket të jenë realizuar në Pinewood Studios shoqërohen me përshkrimin e përfundimit të xhirimeve dhe njoftojnë se filmin mund ta shikojnë në kinema nga prilli i vitit 2020.

Craig, i cili e ka luajtur rolin ikonik plot pesë herë, ka njoftuar shumë kohë më parë se kjo do të jetë hera e fundit që ai do të vijë në rolin e James Bondit, në filmin i cili është i 25-ti me radhë për ‘007’.

Për filmin e 25-të të James Bondit janë xhiruar tri versione të ndryshme të përfundimit
Lexo po ashtu Për filmin e 25-të të James Bondit janë xhiruar tri versione të ndryshme të përfundimit

Në ndërkohë, është bërë e ditur se tashmë janë xhiruar tri përfundime të ndryshme të filmit dhe regjisori do të vendosë cilin do ta zgjedhë, ndërsa madje as Daniel nuk e di përfundimin e saktë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Magazina
Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori