0Shares

Këngëtarja e famshme amerikane, Lady Gaga, i ka befasuar fansat e saj në Festivalin Coachella në Kaliforni me këngën e re, “The Cure”.

Kjo këngë është pjesë e albumit të fundit të 31-vjeçares, me titull “Joanne”.

Lady Gaga feston ditëlindjen e 31 në restorantin e shqiptarit në Los Angeles (Foto) Lady Gaga feston ditëlindjen e 31 në restorantin e shqiptarit në Los Angeles (Foto)

“Njerëz, ju dua shumë. Kam kaluar shumëçka në jetë dhe kam parë shumëçka, ndërsa ju më shëroni secilën herë me dashurinë që më jepni”, i ka thënë Gaga publikut.

Pas premierës, kënga e saj është shfaqur në iTunes, ndërsa tashmë është përfshirë në listën e dhjetë këngëve më të dëgjuara në SHBA.

Ndryshe, “Joanne” është albumi i pesë i Lady Gagas dhe është lansuar më 21 tetor 2016. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)