Era Istrefi pa dyshim sot për sot është këngëtarja numër një në trojet shqiptare.

Ajo se fundmi me këngën “Bon Bon” besoni apo jo ka mbledhur mbi 215 milionë shikime ne kanalin zyrtar të YouTubes shkruan Gazetablic.

Po ashtu këngëtarja e veçantë se fundmi është duke postuar shumë foto seksi dhe atraktive.

Ne vitin 2014 Era Istrefi dhe artisti kontravers Astrit Ismaili patën postuar disa fotografi, ku këta dy shihen lakuriq në ujë.

era-1

era-2

era-3