LAJMI I FUNDIT:

Kupa e Italisë: Formacionet zyrtare, Juventus – SPAL

Kupa e Italisë: Formacionet zyrtare, Juventus – SPAL

 Juventusi do të pres SPAL-in në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë.

Reklama

Andrea Pirlo për këtë ndeshje ka vendosur të bëjë ndryshime të mëdha.

Në portë do të jetë Giggi Buffon, ndërsa sulmi i është besuar dyshes Dejan Kulusevski e Alvaro Morata.

Në anën tjetër të SPAL në portë është vendosur Etrit Berisha.


Juventus: Buffon; Dragusin, De Ligt, Demiral, Frabotta; Bernardeschi, Fagioli, Rabiot, Ramsey; Kulusevski, Morata

SPAL: Berisha; Ranieri, Vicari, Okoli; Dickmann, Esposito, Missiroli, Sernicola; Brignola, Seck; Floccari


/Telegrafi/ 

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Juventus mund të nënshkruajë me lojtarin e harruar të Tottenham, por me një kusht

Serie A
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Kalo në kategori