LAJMI I FUNDIT:

Kristi befasohet nga motra në finalen e BBVA, ajo këndon për të

Kristi befasohet nga motra në finalen e BBVA, ajo këndon për të

Pas Deas dhe Efit edhe Kristi u surprizua në këtë natë të fundit të edicionit të dytë të Big Brother Vip.

Reklama

Gala motra e tij erdhi posaçërisht për Kristin për të performuar për të, ndërsa Kristi e ndoqi si spektator.

Ky i fundit u përlot gjatë performancës së Galës, pasi kishte më shumë se 130 ditë pa e parë, apo pa e ndjekur duke kënduar.

Gala performoi këngët e të atit të saj, Robert Aliaj. Kënga titullohet “Dashuria”. Kristi u shpreh se është shumë krenar për motrën e tij.

Ai shtoi se e kishte vërtetë të nevojshme këtë surprizë dhe se i vjen mirë që u soll në këtë mënyrë.

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori