LAJMI I FUNDIT:

Kosova U-20 me triumf bindës nga Maqedonisë së Veriut në volejboll

Kosova U-20 me triumf bindës nga Maqedonisë së Veriut në volejboll

Skuadra e Kosovës U-20 në volejboll e ka mposhtur me rezultat bindës, 3-0 në sete, Maqedoninë e Veriut në ndeshjen që u zhvillua të dielën pasdite në Gjakovë.

Reklama

Ishte një paraqitje frymëzues nga Dardanët, e cila sigurisht se do të shërbejë si motiv para Kampionatit Evropian.

Ekipi i drejtuar nga trajneri Blendi Haxhikadrija niset nesër (e hënë) drejt Shqipërisë, ku do të kryejë ca sesione stërvitore para ndeshjeve kompetitive.

Ndryshe, Kampionati Evropian zhvillohet mes datave 6-10 shtator në Shqipëri.

Në trend Sport

Më shumë
Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Nga fitimi i Kupës së Botës te shitja e pishinave: Jeta e re e një prej sulmuesve më efektivë në Evropë në vitet e 90-ta

Ndërkombëtare
Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendent për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

Trajneri sensacional i klubit të Ligës Premier shfaqet si pretendent për të pasuar Ancelottin te Real Madridi

La Liga
Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Napoli tallet me Osimhen duke i publikuar një video – sulmuesi fshin të gjitha fotot nga rrjetet sociale dhe mendon veprime ligjore kundër klubit

Serie A
Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ish-lojtari i njohur holandez u gjet i droguar dhe alkoolizuar në hotel, dërgohet për rehabilitim

Ndërkombëtare
Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

Mesazhi i Ancelottit për Arda Gulerin, pas lëndimit të ri

La Liga
Shevchenko i hyn politikës, bëhet këshilltar i Presidentit Zelensky

Shevchenko i hyn politikës, bëhet këshilltar i Presidentit Zelensky

Ndërkombëtare
Kalo në kategori