LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Kosovës në volejboll

21 Artikuj

Historike: Kosova siguron fazën e grupeve të Kampionatit Evropian

Historike: Kosova siguron fazën e grupeve të Kampionatit Evropian

Volejboll
Kosova, nënkampione e Ballkanit në Beach Volley

Kosova, nënkampione e Ballkanit në Beach Volley

Volejboll
Kosova U22 e pandalshme në Ballkanik – pas meshkujve, edhe femrat sigurojnë finalen e madhe

Kosova U22 e pandalshme në Ballkanik – pas meshkujve, edhe femrat sigurojnë finalen e madhe

Volejboll
Kosova U22 e jashtëzakonshme – siguron finalen e madhe të Ballkanikut

Kosova U22 e jashtëzakonshme – siguron finalen e madhe të Ballkanikut

Volejboll
Përfaqësuesja e Kosovës U17 publikon listën për kualifikueset e Evropianit

Përfaqësuesja e Kosovës U17 publikon listën për kualifikueset e Evropianit

Volejboll
FVK fiton të drejtën e organizimit të kualifikueseve të Evropianit U-22

FVK fiton të drejtën e organizimit të kualifikueseve të Evropianit U-22

Volejboll
Volejboll: Kosova U-22 pjesë e një grupi të fortë në kualifikueset e Evropianit

Volejboll: Kosova U-22 pjesë e një grupi të fortë në kualifikueset e Evropianit

Volejboll
Kategorizohen sportet nga Komiteti Olimpik i Kosovës

Kategorizohen sportet nga Komiteti Olimpik i Kosovës

Kosovë
Volejboll/ Në Prishtinë do të luhen ndeshjet e fazës së dytë kualifikueses për Evropianin U17

Volejboll/ Në Prishtinë do të luhen ndeshjet e fazës së dytë kualifikueses për Evropianin U17

Volejboll
Kosova U-20 me triumf bindës nga Maqedonisë së Veriut në volejboll

Kosova U-20 me triumf bindës nga Maqedonisë së Veriut në volejboll

Volejboll
Presidenti i FVK-së viziton kampin stërvitor të Kosovës U-18 para Kampionatit Evropian

Presidenti i FVK-së viziton kampin stërvitor të Kosovës U-18 para Kampionatit Evropian

Volejboll
Kosova zë pozitën e gjashtë në Kampionatin Ballkanik të volejbollit

Kosova zë pozitën e gjashtë në Kampionatin Ballkanik të volejbollit

Volejboll
Kosova U-19 në volejboll mposhtet nga Turqia në Kampionatin Ballkanik

Kosova U-19 në volejboll mposhtet nga Turqia në Kampionatin Ballkanik

Volejboll
Kosova U-19 e gatshme për ndeshjen e parë në Kampionatin Ballkanik

Kosova U-19 e gatshme për ndeshjen e parë në Kampionatin Ballkanik

Volejboll
Volejbollistet e Kosovës U-19 zhvillojnë ndeshjen e parë në turneun në Maqedoninë e Veriut

Volejbollistet e Kosovës U-19 zhvillojnë ndeshjen e parë në turneun në Maqedoninë e Veriut

Volejboll
Krerët e FVK-së i përcollën ekipet e Kosovës drejt Turqisë

Krerët e FVK-së i përcollën ekipet e Kosovës drejt Turqisë

Volejboll
Serbia nuk i lejon ekipet e Kosovës të kalojnë kufirin, iu duhet të ndryshojnë destinacion

Serbia nuk i lejon ekipet e Kosovës të kalojnë kufirin, iu duhet të ndryshojnë destinacion

Volejboll
Lista e Përfaqësueses së Kosovës U-19 në volejboll në konkurrencën e femrave

Lista e Përfaqësueses së Kosovës U-19 në volejboll në konkurrencën e femrave

Volejboll
Kosova fiton një medalje të artë dhe dy të bronzta në volejbollin në rërë

Kosova fiton një medalje të artë dhe dy të bronzta në volejbollin në rërë

Volejboll
Zyrtare: Federata e Volejbollit të Kosovës pranohet në Federatën Evropiane

Zyrtare: Federata e Volejbollit të Kosovës pranohet në Federatën Evropiane

Sporte tjera
Përfaqësuesja e Kosovës në volejboll i njeh kundërshtarët e Botërorit

Përfaqësuesja e Kosovës në volejboll i njeh kundërshtarët e Botërorit

Volejboll