Anne Hathaway dhe Rebel Wilson rikthehen me një super komedi në filmin e tyre më të ri The Hustle. Për këtë premierë me 9 maj, Cineplexx organizon evenimentin “LadiesNight” me aktivitete dhe shpërblime te ndryshme!

Filmi është i bazuar në komedinë e FrankOz, “Dirty Rotten Scoundrels” ku këtë herë rolin kryesor të dy artisteje mashtruese e luajnë dy gra të cilat dallojnë shumë nga njëra tjetra. Ngjarja zhvillohet gjatë një udhëtimi me tren ku Josephine Chesterfielnd (Hathaway) dhe Penny Rust (Rebel) ndeshen me njëra tjetrën duke kuptuar se kanë qëllimet e njëjta. Ato bashkohen duke mposhtur meshkujt që kanë gabuar me to.

Përveç premierës botërore të këtij filmi, i cili do të mbahet me 9 maj prej orës 19:00, do të shumë shpërblime si:

10x dhurata me vlerë 50 euro nga Sellma Kasumoviq
10x GiftCards me vlerë 40 euro nga Lindex Kosova
5x GiftCards me vlerë 50 euro nga Gentli Shoes
4x GiftCards me vlerë 40 euro nga PARFOIS
3 zbardhim dhëmbësh nga Alba Dent
Produkte Falas nga Floradix

Për më shumë Cineplexx në bashkëpunim me RaiffeisenBank Kosova sjell një super ofertë për biletat e këtij filmi. Për çdo biletë që paguani me Gold dhe BonusCards, merrni 1 tjetër FALAS.

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:15 në Cineplexx. Për më shumë rreth orareve te eventit mund t’i gjeni në webfaqen e Cineplexx. /Telegrafi/