LAJMI I FUNDIT:

Koke: Duhet të shfrytëzojmë çdo mundësi për të shënuar

Koke: Duhet të shfrytëzojmë çdo mundësi për të shënuar

Mesfushori i Atletico Madridit, Koke, tha se ata besojnë te fitorja kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Reklama

Spanjolli është i vetëdijshëm se do të përballet me një nga ekipet më në formë, por sipas tij ata do të shfrytëzojnë çdo mundësi për t’i ndëshkuar.

“Barca është kundërshtari më i vështirë i mundshëm pasi ata po luajnë në një nivel spektakolar”.

“Ne jemi Atletico dhe jemi në gjendje të përballemi me çdo gjë. Ne duhet vetëm të punojmë, të jemi të fokusuar dhe të përfitojmë nga mundësitë e pakta që do kemi”, ka thënë Koke gjatë konferencës për shtyp. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Ndërkombëtare
Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bundesliga
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Asistimi i jashtëzakonshëm për Josulun, fantastiku Bellingham e pranon se e kopjon Modricin

Asistimi i jashtëzakonshëm për Josulun, fantastiku Bellingham e pranon se e kopjon Modricin

La Liga
Kalo në kategori