LAJMI I FUNDIT:

Kohëra dhe gjenerata të ndryshme – gjyshërit dhe prindërit e Rita Orës duke shijuar madhështinë dhe mikpritjen e Hotel Dukagjinit

Kohëra dhe gjenerata të ndryshme – gjyshërit dhe prindërit e Rita Orës duke shijuar madhështinë dhe mikpritjen e Hotel Dukagjinit

Hotel Dukagjini është padyshim tradita e mikpritjes dhe përcjelljes së brezave.

Madhështia, luksi dhe ngrohtësia që ofron hoteli me lokacion në zemër të Pejës është e dëshmuar me vite.


Kështu dëshmohet edhe në një postim që faqja zyrtare e Hotel Dukagjinit në Facebook ka ndarë së fundmi.

Foto: Hotel Dukagjini/Facebook

Në dy foto të publikuar shihen gjyshërit e artistes shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në një vizitë të tyre në Hotel Dukagjinin në vitin 1960.

Ndërsa në foton tjetër, po në Hotel Dukagjini janë mirëpritur edhe prindërit e yllit shqiptar me renome ndërkombëtare, Besnik dhe Vera Ora.

Luiz Ejlli befason stafin e Hotel Dukagjinit
Lexo po ashtu Luiz Ejlli befason stafin e Hotel Dukagjinit

“Hotel Dukagjini, kohëra dhe gjenerata të ndryshme. Viti 1960 gjyshi dhe gjyshja dhe viti 2023 babai dhe nëna e Rita Orës. Duke pritur edhe ty Rita Ora”, shkruhej në mbishkrimin e imazheve.

Natyrisht, dyert e Hotel Dukagjini janë të hapura për secilin klient që dëshiron të kaloj në eksperiencë unike dhe të paharruar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori