LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli befason stafin e Hotel Dukagjinit

Luiz Ejlli befason stafin e Hotel Dukagjinit

Ditë më parë në një nga koncertet e tij të radhës fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli pati rastin të vizitonte qytetin e bukur të Pejës.

Artisti shkodran përveç mikpritjes së qytetarëve pejanë, mbeti i mahnitur edhe me atë të Hotel Dukagjinit.

Me një pamje magjepsëse të maleve të Rugovës, i vendosur në zemër të Pejës, ky hotel natyrisht e bëri për vete edhe fenomenin e BBVA 2.


I kënaqur me mikpritjen dhe ushqimin e llojllojshëm që ofron hoteli, Ejlli shfrytëzoi rastin për të falënderuan stafin në një mënyrë mjaft të veçantë.

Luiz Ejlli mbetet i mahnitur nga mikpritja dhe madhështia e Hotel Dukagjinit në Pejë
Lexo po ashtu Luiz Ejlli mbetet i mahnitur nga mikpritja dhe madhështia e Hotel Dukagjinit në Pejë

Luizi hyri në kuzhinën e hotelit për të befasuar stafin e tyre, me të cilët gjithashtu realizoi disa fotografi.

Dhe natyrisht ashtu si Ejllin, një eksperiencë e paharruar e pret secilin prej atyre që vendosin të përjetojë ushqimin, bukurinë dhe mikpritjen që ofron Hotel Dukagjini. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jo vetëm rrogën e 13-të, emisioni

Jo vetëm rrogën e 13-të, emisioni "Radar" ia pagoi dëgjuesit edhe pushimet verore

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Ishte duke bërë 'selfie' - Miss Maqedonia bie nga lartësia në Ohër dhe përfundon në spital me 11 brinjë të thyera

Ishte duke bërë 'selfie' - Miss Maqedonia bie nga lartësia në Ohër dhe përfundon në spital me 11 brinjë të thyera

Magazina
Interesim i jashtëzakonshëm për koncertin e Dua Lipës në 'Wembley', të gjitha biletat shiten për pesë minuta

Interesim i jashtëzakonshëm për koncertin e Dua Lipës në 'Wembley', të gjitha biletat shiten për pesë minuta

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Kalo në kategori