LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli mbetet i mahnitur nga mikpritja dhe madhështia e Hotel Dukagjinit në Pejë

Luiz Ejlli mbetet i mahnitur nga mikpritja dhe madhështia e Hotel Dukagjinit në Pejë

Një shkrirje magjepsëse e luksit dhe madhështisë pret vizitorët në Hotel Dukagjini, ku fenomeni i Big Brother VIP, Luiz Ejlli, gjeti veten të mahnitur nga ky vend.

E vendosur mes bukurisë piktoreske të Pejës, ky hotel është një dëshmi e mikpritjes shqiptare, duke ofruar një përvojë të pakrahasueshme që mbetet në zemrat e të gjithë atyre që shkelin brenda kufijve të saj luksoz.

E në një hotel të tillë që panoramën e përsosur ka pamjet e maleve të Rugovës, s’ka se si të mos mbet plot mbresa të mira secili vizitor që vjen, po njëlloj si Ejlli.

Krahas pamjes piktoreske, flladit që vjen nga lumi që rrjedh buzë hotelit e mes qytetit, Luiz Ejlli, patjetër që shijoj ushqim si në asnjë vend tjetër.

Luiz Ejlli befason stafin e Hotel Dukagjinit
Lexo po ashtu Luiz Ejlli befason stafin e Hotel Dukagjinit

E siç e zbuloj edhe Ejlli në videon e tij, Hotel Dukagjini në Pejë është përvojë që të lë pa fjalë – me mikpritjen më të mirë me bukurinë mahnitëse të natyrës.

S’mbetet gjë tjetër veç t’i ndiqni hapat e Luiz Ejllit dhe të vizitoni Hotel Dukagjinin.

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori