LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian thekson fizikun tërheqës në një fustan të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në New York

Kim Kardashian thekson fizikun tërheqës në një fustan të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në New York

Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve nga kafe e errët në bionde platin në maj të këtij viti për Met Gala e mbajtur në Muzeun Metropolitan në New York.

Reklama

Dhe të premten mbrëma (9 shtator), Kim Kardashian shfaqi fizikun e saj mahnitës me një fustan të tejdukshëm për shfaqjen e “Fendi”-t në për Javën e Modës në New York.

Biznesmenja 41-vjeçare shkëlqeu me dekoltenë dhe të pasmet joshëse ndërsa po shkonte brenda vendit të shfaqjes.

Shfaqja festoi 25-vjetorin e çantës ‘Baguette’ të markës, me të ftuar specialë që u ngjitën në pistë, duke përfshirë modelen Linda Evangelista.

Kim vuri në pah formën e saj të pabesueshme në veshjen e ngushtë, i cili ishte bërë me rrjetë dhe ngjyra të ndryshme.

Fustana kishte një stil lara-lara dhe me mëngë të gjata që i mbulonin plotësisht duart për një efekt më dramatik.

Fustani me rrjetë krem, i bardhë dhe kaltër i tregonte të pasmet e saj, belin e hollë dhe dekoltenë.

Kim përshtati fustanin me një çantë të ngjashme “Fendi” dhe taka me shkëlqim për një elegancë edhe më të madhe.

Ylli televiziv i la flokët e saj bionde të tërhequr prapa në një topuz dhe të ndarë në mes me disa fije të lëshuara sipër dhe grim të theksuar me nuanca të koordinoheshin me veshjen.

Bella Hadid ndërkohë eci në pistë me një trupore me zinxhir sipër dekoltesë së zbërthyer dhe çantë “Fendi”.

Kris Jenner këmbëngul se nuk ishte plani i saj publikimi i video-kastës seksuale të Kim Kardashianit me Ray J
Lexo po ashtu Kris Jenner këmbëngul se nuk ishte plani i saj publikimi i video-kastës seksuale të Kim Kardashianit me Ray J

Në mbyllje të spektaklit ishte modelja Linda Evangelista, e cila mahniti me dukjen, ikona 57-vjeçare ka ecur për herë të fundit në një pistë në vitin 2007 për sfilatën e modës për 60 vjetorin e “Christian Dior”.

Sarah Jessica Parker dukej elegante me një bluzë gri me një fund të gjelbër dhe krem, duke shtuar një çantë dore ngjyrë vjollce.

Gjithashtu mori pjesë në shfaqjen e Fendi-t, modelja Kate Moss, 48-vjeçarja shkëlqeu me një fustan të tejdukshëm me model që i ngjiste gjunjët, duke i shtuar çizmet e zeza të gjata.

Koleksioni Fendi përmban tekstura të ndryshme dhe nuanca të theksuara, si dhe modele grafike. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori