LAJMI I FUNDIT:

Linda Evangelista

14 Artikuj

Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Ka ndërruar jetë papritur Tatjana Patitz, njëra nga modelet më të bukura të të gjitha kohërave

Yjet
Modelja Linda Evangelista kthehet në pistë pas 15 vitesh – tërheq vëmendje me paraqitjen e çuditshme

Modelja Linda Evangelista kthehet në pistë pas 15 vitesh – tërheq vëmendje me paraqitjen e çuditshme

Yjet
Kim Kardashian thekson fizikun tërheqës në një fustan të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në New York

Kim Kardashian thekson fizikun tërheqës në një fustan të tejdukshëm gjatë Javës së Modës në New York

Yjet
Linda Evangelista shfaqet në fushatën e parë pas trajtimit që e la “të shpërfytyruar”

Linda Evangelista shfaqet në fushatën e parë pas trajtimit që e la “të shpërfytyruar”

Modë
Dikur një ikonë e bukurisë, sot modelja Linda Evangelista fotografohet në gjendje të deformuar nga ndërhyrja e dështuar estetike

Dikur një ikonë e bukurisë, sot modelja Linda Evangelista fotografohet në gjendje të deformuar nga ndërhyrja e dështuar estetike

Yjet
Supermodelja Linda Evangelista thotë se ka mbetur ‘e deformuar’ nga procedurat kozmetike!

Supermodelja Linda Evangelista thotë se ka mbetur ‘e deformuar’ nga procedurat kozmetike!

Psikoprofil
Sundoi botën e modës, nuk ngrihej nga krevati për një pagesë më të ulët se 10.000 dollarë në ditë. Sot atë pakkush e njeh!

Sundoi botën e modës, nuk ngrihej nga krevati për një pagesë më të ulët se 10.000 dollarë në ditë. Sot atë pakkush e njeh!

Psikoprofil
Modelja Linda Evangelista thotë se i beson gratë që akuzojnë ish-partnerin se i ka përdhunuar kur drejtonte agjencinë e modelingut ‘Elite’

Modelja Linda Evangelista thotë se i beson gratë që akuzojnë ish-partnerin se i ka përdhunuar kur drejtonte agjencinë e modelingut ‘Elite’

Yjet
Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Si duken sot 14 modelet ikonike të viteve të ‘90

Yjet
Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Yjet
Reagimi i Sarah Jessica Parker ndaj spekulimeve të vazhdueshme për martesën e saj

Reagimi i Sarah Jessica Parker ndaj spekulimeve të vazhdueshme për martesën e saj

Po Flitet
Çfarë bëjnë supermodelet e famshme: Pas skandaleve dhe aferave të shumta çfarë bëjnë tani! (Foto)

Çfarë bëjnë supermodelet e famshme: Pas skandaleve dhe aferave të shumta çfarë bëjnë tani! (Foto)

Trend
Të famshmet flasin për botox-in: “të gjithë e bëjnë, mirëpo nuk e pranojnë publikisht” (Foto)

Të famshmet flasin për botox-in: “të gjithë e bëjnë, mirëpo nuk e pranojnë publikisht” (Foto)

Trend
Shokon supermodelja e dikurshme, ja si është shndërruar (Foto)

Shokon supermodelja e dikurshme, ja si është shndërruar (Foto)

Yjet