Kim Kardashian thuhet që po ndjehet e zhgënjyer, pasi nuk mund të shpëtonte martesën me Kanye West.

Ylli i Keeping Up With The Kardashian, ditë më parë bëri të ditur se ka nënshkruar letrat e divorcit nga Kanye Ëest, shkruan Mirror.

Çifti, që ndajnë katër fëmijë së bashku, tashmë kanë marrë vendim, disa muaj pas spekulimeve që qarkulluan në rrjet.

Foto: Mirror

Ani pse raportohet se ajo është e para që nënshkruajti për divorc, Kim tashmë po ndihet e zhgënjyer.

Një burim për People ka thënë: “Ani pse për muaj me radhë ka pasur aludime, është ende emocionale për Kim”. Ajo është e zhgënjyer që nuk mund ta shpëtonte martesën”.

Foto: Mirror

Po ashtu flitet se ajo nuk po kalon në kohë të vështira, ndërsa është e rrethuar me miq dhe familjarët e saj.

Kur bëhet fjalë për një lidhje të re të dashurisë, Kim sipas burimeve nuk është në gjendje që ta mendojë atë pjesë. /Telegrafi/

Foto: Mirror